| CezaraEM a întrebat:

Hey!
Tocmai ce am patit ceva acum cateva minute, deci.....stateam la birou si mi-a amortit piciorul, apoi m-am ridicat sa duc ceva la bucatarie si m-am impiedicat de papuci si am cazut jos si a inceput sa ma doara piciorul la glezna si acum ma doare, dar putin de tot.
Dupa toata asta, m-am ridicat si am putut sa merg ok la bucatarie si sa ma intorc in camera...
E ceva grav? Credeti ca o sa imi treaca? Eu cred ca a fost ca un carcel...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca as fi patit ceva de fiecare data cand am cazut asa as fi fost moarta

| Florentina9210 a răspuns:

''m-am impedicat de papuci'', hahaha, esti ametita rau. big grin Probabil a fost ceva trecator. Se mai intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor, am pățit-o rolling on the floor))
Bine, nu chiar așa, dar pe-aproape.
Având în vedere că ai putut merge ok până în bucătărie și înapoi în cameră, ar trebui să-ți treacă rapid.

| CezaraEM explică (pentru anonim_4396):

Hehehe :-)) asta e, se mai intampla.....eu stau de obicei la birou, picior peste picior si nu realizez ca poate sa imi amorteasca mai tare un picior! De acum o sa stau cum trebuie!
Merci kiss

| DeathOfDreams a răspuns (pentru CezaraEM):

N-ai de ce.
Oricum, e mai bine să amorțești acasă decât la școală.
Imaginează-ți cum ar fi să stai prost, să urmeze câteva tentative de a-ți îndoi piciorul dar în zadar, fiindcă nu ți-l simți, după care să te scoată la tablă I don't want to see

| CezaraEM explică (pentru DeathOfDreams):

True!
Asa este...
Cat de faza cu tabla, GOSH, asta ar fi cea mai naspa chestie!

| DeathOfDreams a răspuns (pentru CezaraEM):

Clar

| untu a răspuns (pentru CezaraEM):

Iti recomand sa nu stai picior peste picior pentru ca circulatia sangelui din piciare urca greude jos in sus riscand ca venele sa se umfle ducand la aparitia varicelor!