| JustRisa a întrebat:

Ce alta metoda de indreptare a dintilor stiti, in afara de aparat dentar? Si cam cat costa? Vreau un zambet perfect, dar nu vreau sa port aparat dentar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.clickpentrufemei.ro/......_5147.html
Vorbeste cu dentistul.
O zi buna:)

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu vrei să porți aparat dentar vei avea dinții strâmbi. Aceasta este singura metodă de îndreptate a dinților. Răutățile colegilor, prietenilor să rămână la ei.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există o altă "metodă" sad

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Aparat dentar si asta cat mai repede!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aparatul dentar e singura solutie. Alta solutie e operatia cu implant dar in cazuri speciale.