| SunshineLove14 a întrebat:

Imi puteti spune cel mai bun produs pentru puncte negre? Sau cea mai eficienta metoda de a scapa de ele, dar sa fie testata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi site-ul acesta, poate iti este de folos cat de cat macar:
Http://www.ecumsa.ro/ingrijire-personala/cum-sa-elimin-punctele-negre
Te pup!

| sMariia a răspuns:

Clerasil :*Funda?