| Maruskaaa a întrebat:

Mai trec semnele de la bubat? Acum sunt cam la final si am vazut ca pe fata am coji, e bine? Si in cat timp trec semnele de la bubat? ( am una la nas care s-a rupt noaptea, eu nu am simtit a fi rupta dar am vazut ca sa facut coaja )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

TREC! Dar in functie de ce bubat ai avut, timpul de refacere al pielei e de 25-40 zile.Multa sanatate!