| MadaMaddaa a întrebat:

Nu sunt dezvoltata deloc. Si totusi am 17 ani jumate straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Asta este viata, asa ai fost ''proiectata''.
Incearca sa practici si tu inot, fitness etc.

| Hevnoraak a răspuns:

O să îți dai tu "drumul" mai târziu nu-i stres.
Oricum frumusețea-i trecătoare

| matrix100 a răspuns:

Ai rabdare, o sa te dezvolti, incearca sport