| ingerasha ^^___^^ a întrebat:

O prietena sa masturbat nu ia curs sange decat a duruto putin. Mai este virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu a avut contact sexual cu un barbat, atunci e virgina. E posibil sa-si fi rupt, chiar si partial, himenul, dar asta se intampla destul de adesea fetelor.

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca nu si-a rupt decat partial himenul(avand in vedere durerea)inseamna ca mai este virgina.

| Bacemi a răspuns:

Inca este virgina.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, daca himenul mai este acolo.

| DiannaDi a răspuns:

Daphappy

| cristina21 a răspuns:

Dap este...big grin

| oana23madrid a răspuns:

Pai depinde in ce fel sa masturbat, daca nu sia introdus nimic in vagin mai este virgina...

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Daca doar s-a masturbat, da mai este. happy

| angel2000 a răspuns:

Depinde in ce fel a facut-o. Si-a introdus un obiect in vagin sau doar si-a stimualat clitorisul? Mai bine merge la un consult ginecologic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate fi o deflorare completă, virgină intactă nu mai este!
Nu este obligatoriu să curgă și sânge, membrana nu a fost vascularizată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha...prietena esti de fapt tu.

| piisycutzza a răspuns:

Orice fata e virgina pana la primul contact sexual

| ingerasha ^^___^^ explică:

Nu angel2000 nu sia introdus nici un obiect in vagin doar degetul

| aymar a răspuns:

Daca nu ia curs sange...inseamna ca este, deci nu trebuie sa se speriebig grin... dar v-as da un sfat amandurora LASATI MASTURBEALA Si PUNETI-VA CU BURTA PE CARTE!