| anonim_4396 a întrebat:

Pastile pentru pofta de mancare stie cineva? Raspunde doar daca ai luat. Am 19 ani. Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Vitaminele si mineralele iti dau pofta de mancare, asta stiu toti.

| nashu40 a răspuns:

Salut!
Candva se gaseau niste pastile efervescente Osteovit. Trebuia sa iei una pe zi. Am inteles ca nu se mai fabrica, intreaba la farmacie daca au scos altceva in locul lor. Aceste pastile sunt in mod direct un intaritor pentru oase si dau si pofta de mancare.
Mai poti incerca si Eurovita Multiminerale si vezi ca aici sunt mai multe variante. Cele cu ginseng sunt parca pentru intarire si pofta de mancare. Sa ai grija ca sunt unele si cu ceai negru, alea sunt pentru slabit, sa te feresti de ele.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns:

Intreaba la farmacie. Te rezolva ele.

| minrest a răspuns:

Polivitaminele au si acest efect, cumva secundar.

| Clujean25 a răspuns:

De ce să bagi pastile aiurea în tine? Bagă câte un joint și să vezi tu apoi munchies. Mănânci cât în 4 zile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Clujean25 a răspuns (pentru renataa):

De 60 de lei iti ajunge o saptamana daca nu-l imparti cu nimeni laughing Sunt aceeasi bani ca si pentru o cura cu vitamine ceva mai scumpe tongue

Răspuns utilizator avertizat