| anonim_4396 a întrebat:

Pentru dr. Valentina Boboc: am caninii din maxilarul superior ceva mai in spate(2-3mm), iar cativa dinti din maxilarul inferior sunt strambi(aici nu prea e asa vizibil). Ce aprat dentar imi recomandati, in spatele dintilor? Sau normal? Care sunt preturile? Si in cat timp se vor aseza? Mie mi se pare ca am dintii prea mari pentru maxilarul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| reason a răspuns:

E de la nstere