| cenumesapunaici a întrebat:

Poți să mai prăjești carnea după ce o fierbi și o gătești pe grill?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Prin prajire din nou, mai tare se intareste...dar daca este tare, in cel mai rau caz o poti fierbe pana ajunge sa fie mancata.
O seara buna happy

| J0B0MAT a răspuns:

Pai n-are rost.Decat daca e vorba de aia de vita, sau o carne mai tare.

| Minimalistul a răspuns:

Nu stiu exact dar hai sa o luam logic. O fierbi, dupa o prejesti pe grill (adica pe gratar) si dupa oare o mai poti praji, nu se arde cu totul? Eu zic ca da.