| xDoMo a întrebat:

Gel fixativ spuma sau ceara? de ce?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spuma pentru ca e mai usor de aplicat si aranjat

| girl00 a răspuns:

Fixativ(garnier) nu ingreuneaza parul si-l fixeaza bine happy

| xDoMo explică (pentru girl00):

Cat de des il folosesti si in ce cantitate?happy eu folosesc nivea gloss si imi cade parul ai vreo parere?

| girl00 a răspuns (pentru xDoMo):

Pai de 4 ori pe saptamana ..ma dau cand imi prind parul in coada ca ies firicelele laughing mie nu-mi cade parul deloc si este foarte bun..adica mie imi face bine..si ma bucur ca nu-mi ramane pe par ca si cum as avea matreata ca am folosit si altele si arata urat parul meu.