| theandreicuriosulXbox360 a întrebat:

sun deprimat am 14ani
Am 1, 75 65kg mi se pare cam piciorul mare! Port 41-42 nu cred ca e normal cum sa fac sa nu mai crească?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Stai linistit nu mai fii suparat din cauza marimii la picior e o prostie! Probabil mostenesti pe cineva din familie gen tatal tau ori alte rude.Nu ai ce sa faci sa nu-ti mai creasca pentru ca marimea piciorului creste cum crestem si noi. Nu-ti fie teama sigur nu-ti va mai creste marimea piciorului si porti 41-42 pentru ca esti si inalt si de aceea.

1 răspuns:
| Daniel2836 a răspuns:

Raspunsul de mai jos e corect