| PaulBaul a întrebat:

Am 12 ani si cam am burta. Deci as vrea sa va intreb daca stiti ceva casa pot sa slabesc. Stiu ca sunt un copil si inca cresc dar eu vreau sa slabesc. Mersi!
FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Te apuci de un sport, chiar daca nu de performanta. Ca un minim, ai putea incerca sa alergi printr-un parc unde esti in siguranta. Faci exercitii pentru abdomen. In youtube cauta dupa "abs workout" si gasesti o multime de exercitii.
Incearca sa mananci mai putin, disperseaza mesele in tot timpul zilei, incearca sa nu ma mananci seara.

4 răspunsuri:
| kevincube a răspuns:

Genoflexiuni si flotări

| Mishca13 a răspuns:

Pai poate tii o dieta, sau maninci mai putin, si te apuci de sport!

| katy2015 a răspuns:

Hei paul! uite aici niste exercitii pentru abdomen http://youtu.be/nvPW0v5hnZQ

De aici poti pleca si vei gasi si alte videoclipuri asemanatoare.