| denis988 a întrebat:

Am aproape 13 ani si as vrea sa fac niste muschi. cine imi poate da niste linkuri cu exerciti? am vrut sa merge la sala cu un coleg dar ca sunt prea mic... fac flotari genoflexiuni si din astea dar mna...big grin Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Trebuie sa faci flotari si exercitii din astea in nr mic apoi maresti nr lor in fiecare seara si desigur trebuie sa mananci sanatos.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alin567):

Ce inseamna "sa mananci sanatos"?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 13 ani nu o sa faci cine stie ce... mai asteapta. Dar e ok sa faci exercitii de acum, pentru sanatate si forta.