| Style10000 a întrebat:

Salut am fost diagnosticat cu un joc la ochii mai ales la ochiul drept nu e strabism e un joc nu stiu cum se numeste am si eu o intrebare port ochelari de 2 saptamani si nu vad nici-o schimbare cam in cat timp mi se vindeca cat de cat jocul la ochii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bogdan98tl a răspuns:

Depinde de cat timp ai problema, ti se poate remedia intre 2-10 luni. Stai linistit si poarta-i in continuare.