| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy vreau sa imi cumpar un lipici de gene bun si pana acum nu am gasiti nici unul care sa reziste.mereu se dezlipeau la colturi...imi puteti recomanda un produs pe care l-ati incercat si este bun? happy

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Asta :
http://www.mylash.ro/adeziv-duo-14g

| Tinna666 a răspuns (pentru CristinaSNC):

L-ai incercat?kiss

| CristinaSNC a răspuns (pentru Tinna666):

Sincer eu personal nu l-am incercat, dar l-a folosit o prietena si a fost multumita.

| Tinna666 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Ok,mersi de raspuns..il voi cauta prin magazine si daca nu il gasesc voi pune comanda.o seara frumoasa!kiss

| CristinaSNC a răspuns (pentru Tinna666):

Multumesc la fel kiss!

8 răspunsuri:
| NaomyTommy a răspuns:

Bună! Și eu vreau sa îmi pun gene false, seara se dau jos genele false?

| Tinna666 a răspuns (pentru NaomyTommy):

Buna draguta! happy
Pai depinde de gene... daca te duci la salon si iti pui gene fir cu fir nu trebuie sa le dai jos, te vor tine ceva timp. daca iti pui tu acasa trebuie date jos.dar ele se pot curata si refolosi si se aplica destul de usor si la fel de usor se dau si jos kiss

| NaomyTommy a răspuns:

Ok Mersi de răspuns :*