| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o problema...Am facut un pneumonie interstitiala, am scapat de ea fara tratament insa tuseam de imi sareau capacele...Nu mai puteam sa respir gen 1 minut. si am fumat in aceasta perioada. Acum mai tusesc foarte slab in fiecare zi, de 4-5 ori dar nu mult.Se poate sa fii patit ceva la plamani, o sechela ceva? Mentionez faptul ca ma simt foarte obosit, si cand trag din tigara abia o mai simt.

Se poate sa fie chiar si cancer? Am 19 ani si fumez de la 17 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Daca ai astfel de temeri de ce nu te adresezi medicului de familie ca sa te trimita pentru o investigatie radiografica?