| damig a întrebat:

Salut,am si eu o problema cred ca am o boala de piele ...aproape de zona genitala am o iritatie :este o pata rosiatica iar pielea aceea se cojeste si prezint niste mancarimi usoare procesul se repeta -mereu- la 10-12 ore , ce sa fac?si ce medicament sa folosesc sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ia de la farmacie unguent Nidoflor, costa doar vreo 7sau 8 lei.

| savingyou a răspuns:

Salut! poate fi o problema grava, nu vreau sa te sperii! uite, daca ai avut relatii sexuale si dupa asta a inceput iritatia si cojirea, ar trebui fuguta sa te duci la medic pentru a afla cauza si poate un tratament! succes!laughing

| damig explică (pentru savingyou):

Nu am avut contacte sexuale, vreau un raspuns de la o persoana care a mai avut problema asta si ce medicament a luat...

| damig explică:

Vreau un raspuns de la cineva care a avut problema asta si ce medicament a luat.