| razvangabriel96 a întrebat:

Salut,as vrea si eu un program pentru abdomen acasa asa mai putin intens ca pe 30 mai m-am operat de apndicita si inainte facem exercitii pentru abdomen si as vrea sa ma reapuc asa incet incet puteti da tutoriale dau fund happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Pe 30 iulie te poti reapuca de abdomene fara niciun risc. Dar ia-o progresiv, ca sa te reobisnuiesti.

| transsa a răspuns:

E cam devreme sa te reapuci. A trecut decat o luna. Consulta un medic, el iti va spune cand poti sa faci.

| razvangabriel96 explică (pentru transsa):

A spus ca pot sa fac efort dupa o luna, stii niste exercitii?