| LolLover23 a întrebat:

Intrebarea este pt baieti:cand ti se rupe,, ața"Am o iubita si vreau sa trec la nivelul urmator.(am 15 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti adept al jocurilor pe calculator, din cate observ. Crezi ca o relatie este pe niveluri ca la un joc? Ata ti se rupe cand te dai la savarina pentru prima data.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Buna astahee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Ata ti se rupe la primul contact sexual. Ideea este ca, la 15 ani penisul tau este foarte micut si incomplet dezvoltat, si-i posibil sa nu se intample inca nimic cu el, pentru ca-i tocmai atat de incomplet dezvoltat.
Poti sa treci la nivelul urmator pe la 17-18 ani, acum esti inca un copil, esti abai in prima faza de pubertate, mai ai rabdare!