| cenumesapunaici a întrebat:

Mananc multă salată în special salata verde.O prepar cu puțin ulei de măsline și suc de lamaie și puțină brânză feta. Ce părere aveți, are multe calorii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu.putine. Depinde pentru ce, ti trebuie.ce urmaresti..combina cu seminte, lapte de soia!

| RAY a răspuns:

Foarte putine are, dar isi va vi foame mai mereu de aia recomand proteina ca baza unei alimentati sanatoase nu carbohidtrati top 3
1 PROTEINA ANIMALA
2 GRASIMEA SANATOASA
3CARBOHIDTRATI SANATOSI
respecta asta si vei avea o viata sanatoasa, painea e rea, zaharul, desigur le consumi rar uite eu in 60 de zile doar 2, 3 zile am mancat ceva carbo din prostie desigur vb de carbo rai, orezul, cartofii fierti nu prajiti sunt buni, sportul e sufiecient sa alergi 4 minute pe zi dar la maxim, odihna, recomand si games brain, daca ai intrebarii imi poti spune

| DumnezeuTatal a răspuns:

Glumesti,nu?

Răspuns utilizator avertizat