| Bitterrr a întrebat:

Salut! Mergand la baie, observ niste pete mici rosii pe mana si nu stiu de la ce vin, ma ustura super putin, dar ma ingrijoreaza. De la ce e? Niste sfaturi, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii o alergie de la ceva mancare, sau poate fii alergie la un produs chimic, ori ai atins o planta care te-a urzicat.
Verifica daca nu ai aceste pete si pe fata, gat sau corp!

| sierra1 a răspuns:

Geam deschis larg? tânțari pe pereți?