| Dumbi a întrebat:

Stie cineva cum sa scap de o vanataie de pe brat? Am pus ieri seara o carpa cu gheata, dimineata cand m-am trezit tot ma durea, si am pus ulei de masline… Am senzatia ca mi se sfarama osul, abia de mai pot misca mana…

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MarcelineSykes a răspuns:

Fond de ten, o sa fie inca acolo, dara macar nu o mai vezi

| Dumbi explică (pentru MarcelineSykes):

Eu nu vreau sa nu se vada, ca nu ies in tricou. Si in plus nu sunt o femeie, sa ma vait de un cos sau mai stiu eu ce. Durerea e insuportabila…

| Frincu_Daniel_2000 a răspuns:

Du-te la medic

| Dumbi explică (pentru Frincu_Daniel_2000):

Pentru o vanataie?laughing ma fac de ras laughing. Stau la rand 2 ore, doar pentru o vanataie laughing.

| Hahahahha2 a răspuns:

Fa-ti si pe celalalt si spui ca is semne de nastere

| Dumbi explică (pentru Hahahahha2):

Asta a fost una dintre glume?