| Andrei844 a întrebat:

Salut,sunt baiat si am o problema in zona intima,de fiecare data cand ies cu iubita mea,mi se scoala si recunosc ca imi sta mult timp asa si dupa ma ia o durere foarte apasatoare la testicule,dupa ma ia si durerea de burta,in zona de jos inspre zona intima, merg foarte greu, ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cu ce sa te ajutam? Este ceva normal pentru un incepator la varsta ta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Durerea este din cauza ca ai testiculerle pline si simti nevoia cand esti linga ea sa faci sex cu fata, ce varste ave ti?

| Andrei844 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu 14 si ea 13=)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andrei844):

Nu este o varsta la care sa faci sex, mai ai rabdare vreo 4. 5 ani, ea la 13 ani nu este dezvoltata si nici tu,