| anonim_4396 a întrebat:

SALUT. sunt pe stop si imi curge super mult sange, eu nu sunt balonata si nici nu ma simt asa dar ghiciti ce, m-am ingrasat vreo 2-3 kg si credeti-ma fac sport in fiecare zi si mananc ca omul normal. Stiu ca daca iti curge sange mult ar trebui sa slabesti, nu sa te ingrasi.
Ce Doamne se intampla? Nu vreau nici un kg sa ma ingras deoarece sunt foarte stricta in ce priveste cura de slabire si kilogramele (am slabit 12 kg in aproximativ o luna jumate ) si acele kg au fost grasime

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In timpul menstruatiei retii apa.