| EdwardAlex a întrebat:

am avut o masea pot spune chiar sparta si am apelat la dentist, am avut 2 sedinte in care mia omorat nervul, iar la a 3 a mi-a pus plomba intre primele sedinte am avut pus o plomba temporara si nu am avut probleme, dar acum dupa ce am pus-o pe cea permanenta simt mici dureri. sa nu-mi fi scos nervul complet sau este un efect secundar al faptului ca mia umblat foarte mult in masea? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea1999999999999999999999999 a răspuns:

Da este un efect secundar, deoarece si eu am o plomba si dupa ce am pus-o aveam mici dureri dar cu timpul mi-a trecut si nu mai simt nimic. Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cum a scotocit mult in masea dar o sa treaca in cateva zile