| NoName79 a întrebat:

am o intrebare destul de ciudata e cam asa, de cateva zile mi-a aparut un fel de bubita pepenis. Boli transmisibile nu am, deoarece nu am facut sex.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu trebuie sa faci neaparat sex ca sa capeti o infectie.De la toaleta.Mai ales cele publice.Mergi la un medic.

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Unele BTS se pot lua chiar si de pe un wc. Nu e obligatoriu ca aceasta sa fie cauza dar e indicat sa te duci la doctor.