| anonim_4396 a întrebat:

am o problema am varicela de 14 zile si ma i-am 2 bubite pe fata uscate si nu cred ca or sa-mi treaca pana lunea viitoare ce sa fac sa ma istau acasa, adica sa mai imi iau scutire pentru scoala ce sa fac? Fundaaaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Ca sa mai stai acasa iti mai iei o scutire...a zis bine danut... daca ai colegi prosti k asa sunt de obicei.

1 răspuns:
| danut222 a răspuns:

Sincer eu zic da. daca ai colegi prosti... care fac mistorolling on the floor Sfatu meu da! Funda?