| Romania89 a întrebat:

Am unul dintre lopatarii de sus ( cel stang ) mai in fata si as vrea sa imi pun un aparat dentar sa il indrept ( decat un dinte trebuie indreptat ). Am 14 ani si m-ar interesa pretul si cam cati ani, cate luni ar trebui sa il port. Vreu sa stiu cat costa unul fix si unul mobil! Dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TempestUV a răspuns:

Si eu am aparat dentar fix si am dat 20 de milioane pe el dar acum difera si de me dicul la care mergi sau de orasul din care provi cat despre cel mobil cred ca este pana in 10 milioane.Totusi ar trebui sa intrebi un medic ortodont. Sper ca te-am ajutat