| BoncuIulianaElena a întrebat:

Buna seara, ce se poate întâmpla dacă am inghitit un sambure de piersica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ai reusit? Nu poti spune ca din neatentie, ca e destul de mare. Va iesi pe partea cealalta cu putina chinuiala.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, va iesii la wc cand faci treaba mare, cu ceva greutate.
Cati anisori ai?
Mamica nu-ti explica ca nu se mananca samburii de caise, piersici, prune si alte fructe cu samburi mari?
Este destul de mare sa-l inghiti din neatentie, de aceea ced ca a fost intentionat bagat pe gat.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nimic, vei supravietui.

| Hyperion7 a răspuns:

Nimic,o sa iasă întreg la fel cum a intrat.

| ReddY25 a răspuns:

Nimica

| Drake21 a răspuns:

Creste un copac