| bObby123 a întrebat:

Salut TpU.
De azi m-am luat sa merg la sala, si ce vreau eu sa stiu e daca trebuie sa tin si o cura ca sa imi fac un abdoment cu " patratele ",
Am 1.68 M si am 63 Kg. Si daca terbuie sa tin. cam ce ar trebuie sa manac si ce nu?
Ms anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ca sa nu-ti umplu pagina de scris, citeste aici :
http://hunkbody.ro/10-secrete-pentru-un-abdomen-6-pack-patratele/

Sa intelegi intai principile, apoi faci un plan concret.

| bObby123 explică (pentru Cosmin86):

Mersi de raspuns!

| Cosmin86 a răspuns (pentru bObby123):

Cu placere. Dupa ce intelegi principile si iti faci un plan alimentar si de antrenament, il pui aici :
http://forum.getfit.ro/forumdisplay.php? 26-Jurnale-personale

Sau chiar si pe TPU, si vezi ce sfaturi primesti pentru a-l imbunatati.

3 răspunsuri:
| nonbar a răspuns:

Da ar trebui sa tii si o cura cu salate supe si sa nu mananci mancare fasfod