| RangerJ a întrebat:

De cateva zile am racit si cam tot de atunci ma dor muschii oculari, atunci cand miac ochii stanga dreapta sus sau jos, este ceva grav? Deasemenea am si o inaomnie de cateva saptamani care ma face sa ma trezesc la ora 3-4 dimineata, dar ochi ma dor doar de cand am racit cred. Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Exact la fel am patit si eu acum o saptamana sau doua. Nu e nimic grav, o sa iti treaca in scurt timp