| mary_7018 a întrebat:

de vreo 2 saptamani ma doare in partea stanga jos...azi am facut cateva genoflexiuni si alte exercitii si a inceput sa ma doara incontinuu...astept raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Te doare colonul. Daca te doare inseamna ca mananci prea gras si multa carne. Mai mananca fructe, legume...etc. Iti va trece. Nu trebuie sa te duci la medic doar pentru atata lucru. Pa! Bafta!

| BMW200 a răspuns:

Salut s-ar putea sa fie hernie inghinala oricum cel mai bine e sa contactezi un medic specialist fara frica tongue