| Lukasz a întrebat:

Imi curgea sange din ureche adica am bagat un betisor si a iesit putin sange azi am cazut cam rau lasa scoala cu urechea de piciorul la banca dar nu imi mai curge.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Daca sangerarea s-a oprit nu e problema. Daca totusi vezi ca apar ceva modificari de auz, tumefiere, durere. sfatul meu este sa mergi la un medic sa te consulte sa nu cumva sa fie vreo problema si sa nu fie tratata la timp.