| andy14 a întrebat:

m-a muscat unde casa al unui prieten vaccinat prin pantaloni pantaloni nu s-au rupt sunt intacti deci nu a facut contact dinti de pielea mea am ajuns acasa am dat cu spirt a trecut o saptamana si rana deja a disparut credeti ca am ceva Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Nu stiu ce te-a muscat, dar important e ca te-a muscat. Acum e prea tarziu sa mai faci vaccin, deci daca nu ai nimic ee foarte probabul chiar sa nu ai nimic. Poti face niste analize ca sa scapi de dubii si altadata sa faci anitetanos ca banuiesc ca un caine te-a muscat si nu,, unde casa" prietenului tau cum se intelege din intrebarea ta.

| iuyugu a răspuns:

Nu ai nimic. Fundă?