| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa sa masturbez de 4 ori. E in regula? Se poate intampla ceva?

P.S: Am 17 ani

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva duce in timp, la deviatii de comportament psihice (onanism) si fizice (probleme cu erectia, ejaculari precoce samd).
Nu-i normal si nici sanatos sa te masturbezi excesiv, odata la cateva zile este normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin ce calcule ''savante''? ai ajuns la concluzia ca cele 4 l@be/zi ar putea reprezenta numarul optim prin care sa ajungi sa-ti satisfaci pe deplin placerile si sa devii zilnic... satiscafut. laughing

| mihai69 a răspuns:

Și eu vreau. Problema e că de la o vreme nu mai pot...

| Emilian65 a răspuns:

Nu este in regula. Este cam mare numarul de masturbari.

| Andreeush a răspuns:

Nu se va întâmpla nimic.

| vocea a răspuns:

Stai calm o poti face pana iti spune organismul sa te opresti dupa cum vezi penisul ofera mai multa placere cand o faci mai rar.

| FaraNumePls a răspuns:

Fa de cate ori vrei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut-o de 5 ori la 12 ani, dar la ultima nu o sa mai curga aproape nimic

| Cioboteanu_Tudor_1982 a răspuns:

Salut, lucrez la mega image de pe Valea Lunga si mi-a spus seful sa nu mai imi dau drumul in skittles