| Secretkkk a întrebat:

Salut, vreau sa intreb, ma sfatui fetele la scoala, ca sa imi fac masaj, singura acasa cu creme, la picioare, pe burta, a spus ca ajuta la slabire si cum sunt acum eu la dieta a spus ca e tot bine pentru pele sa nu fie lasata e drept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

Nu ajuta mai deloc cremele astea, eu zic ca o plimbare cu bicicleta sau un pic de alergat nu strica + ca te simti mult mai bine decat uitandu-te in oglinda si frecand cremele alea in asteptarea unui rezultat care nu va veni daca procedezi asa, da-te cu creme nu zic, dar sa n-ai asteptari grandioase, O seara faina iti doresc si numai bine!:*

| Secretkkk explică:

Dar eu nu m-am referit la creme de slabit, dar la masaj!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Secretkkk):

Pierzi vremea. De ce nu faci sport mai bine?

P.S. : la ce dieta esti? dietele sunt stupide, decat sa tii dieta mai bine inveti sa mananci, ce crezi ca o sa se intample cand termini dieta?