| Aantoniooo a întrebat:

Salutare tutor sunt un băiat de 16 ani și de câteva luni am o senzație care ma deranjează. O data la ceva timp simt mereu pe partea stânga, la tâmplă cum îmi zvacneste o vena la cap sau ca se umfla țin sa menționez ca nu doare doar ca ma sperie pentru că se simte ciudat. Ce credeți ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bună! Este normal; toți o avem! Pe la 50 ani o vei găsi puțin ieșită în afară! Suntem oameni și nu ridică probleme! Nu mai avea atâtea frici că nu-și au rostul! Numai bine!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"simt mereu pe partea stânga, la tâmplă cum îmi zvacneste o vena la cap"

dacă ții la sănătatea ta, nu intrebi cizmarii despre problema asta ci MERGI LA MEDIC. Ar putea fi ceva extrem de grav

| Aantoniooo explică (pentru sierra1):

Voiam sa precizez ca se resimte mereu în același loc dar aceasta senzație are loc la câteva săptămâni chiar luni