| micloseduard a întrebat:

Salut, TPU.

In ultima vreme, am inceput sa am aceste mici "atacuri de panica". Nu e ceva foarte serios, dar ma gandesc incontinuu la sfarsitul lumii, la moarte, lucru ce a devenit foarte stresant pentru mine.

Pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Esti tanar. Singurul sfarsit al lumii de care o sa ai parte o sa fie prima deceptie in dragoste. Asa o sa para dar o sa te ridici, o sa te scuturi de praf si vei merge inainte. Pana atunci nu te mai gandi la asta ca nu ajuta la nimic.

| micloseduard explică (pentru Holy2010):

Poza e mai veche, daca te-ai luat dupa ea. Dar, mersi. Sunt destul de tulburat din acest motiv.