| anonim_4396 a întrebat:

Sunt speriata. Menstruatia mea venea regulat, dar luna trecuta s a intamplat ceva ciudat, mi a venit de 2 ori, intr un interval scurt. Imi venise pe 15 octombrie si dupa pe 29. Iar de 2 zile, adica de pe 13 noiembrie a inceput sa mi curga ceva, dar nu curge mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la un ginecolog, nu este normal sa-ti vina de 2 ori in aceeasi luna. Nu astepta luna urmatoare la venirea menstruatiei. E bine sa previi de dinainte ceva, decat sa tratezi ceva care e prea tarziuwinking... Asta e greseala fiecarui roman... se lasa totul prea tarziu.

| Caro34 a răspuns:

Uneori e normal sa se mai intample si astea. Poate ai racit sau pur si simplu vine fara nici o explicatie. Daca persista si luna urmatoare mergi la medic. Daca-i doar o luna, e ceva normal! Nu te ingrijora! Numai bine!

| Cartofiorwl a răspuns (pentru Caro34):

Multumesc mult! sper sa fie totul bine sad