| s1LLyRobert a întrebat:

TPU am o problema. De ceva ani am inceput sa am o problema. Pana la 8 ani am fost slab ca o aschie si am avut tot probleme. Acuma sunt gras ca o duba. Cum fac sa slabesc? Vreau o dieta + exerciti ce sa mananc la micdejun, pranz, cina si exercitii, nu am forta deloc nici o flotare corecta nu pot sa fac. Am 1.57 inaltime 64 kg si 13 ani. Am sanii ca o fata, am 3 colacei +din cauza grasiimei din jurul penisului il am si mic si mi se vede in orice pozitie l-as pune. Va rog ajutati-ma FUNDA + VOT.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Problemele tale trebuie sa le rezolvi cu ajutorul unui medic.