| InstinctPr3ciS a întrebat:

Cum pot sa promovez/distribui un anunt de vanzare pe care l-am pus eu pe un site? (fara bani)

4 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Pe ce site? Incearca sa il promovezi pe facebook, altfel fara bani nu prea ai cum

| InstinctPr3ciS explică (pentru marin81):

Promovarea pe facebook inseamna sa pun anuntul si sa il distribui prietenilor (si prietenii sa il distribuie mai departe), sau pe un anumit grup/pagina?

| marin81 a răspuns (pentru InstinctPr3ciS):

Pai, pui anuntul, pe tocmai sau olx, din cate stiu eu sunt gratuite,/ Dupa care il distribuii pe facebook la prieteni si ei sa il distribuie mai departe/ dar eu zic ca daca publici anuntul pe aceste doua situri ajunge

| shadow21 a răspuns:

Ai dreptate cel mai pine este pe facebook