| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut, Cum pot sa promovez/distribui un anunt de vanzare pe care l-am pus eu pe un site? (fara bani)

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Baga-l la mai multe categorii.adica daca este electronic, il bagi la calculatoare dvd-uri, electrocasnice, etc.

| InstinctPr3ciS explică (pentru express11):

Este imobiliare... si nu prea mai este alta categorie decat apartamente si nu prea cred ca o sa intreseze pe cineva care cauta un apartament o vila...

| express11 a răspuns (pentru InstinctPr3ciS):

Atunci,cu scuzele de rigoare, reclama este sufletul vanzarilor. fara bani nu poti promova vanzarea.bafta la vanzare!

| InstinctPr3ciS explică (pentru express11):

Nu-i nimic. multumesc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai mare sansa o ai cu retelele de socializare. daca zici ca e de imobiliare apeleaza la o agentie ai sanse mult mai mari

| Wøodenpints a răspuns:

Spamezi orice chestie cu rubrică de comentarii.
Nu stiu dacă-ți va aduce un beneficiu pentru anunț, dar sigur o să faci niște oameni să-și dorească să te calce pe cap.

| deliqventa13 a răspuns:

Baga-l la mai multe categorii sau pe mai multe site-uri