| numemultenume a întrebat:

URGENT!
Mi-a apărut un coș pe fund ce mă incomodează. Acum cum se vor uita băieții la mine? crying( Eu sunt super frumoasă și am 13 ani, iar coșul ăla arată urât când port pantaloni extrem de scurți. Ce să mă fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Random123456 a răspuns:

La 13 ani nu ar trebui sa porti pantaloni extrem de scurti si sa te gandesti sa se uite baietii la tine. Ar trebui sa iti pastrezi inocenta si copilaria cat inca mai poti, sau mai tarziu vei regreta.

| SemperPrimoris1992 a răspuns (pentru Random123456):

Nu intelegi ca ea e "super frumoasa".
Cu asemenea mentalitate la ce te asteptai din partea ei?
O sa ajunga o pitipoanca printesita ca toate din ziua de azi, gandindu-se ca i se cuvine orice pe lumea asta datorita faptului ca e "super frumoasa" si "toti baietii se uita" dupa ea.

| Eucumamajunsaici a răspuns:

Nu-l sparge, cumpara creme speciale pentru cosuri s-au suc de lamaie.winking

| Emadx a răspuns:

Hei! Eu cred ca băieții se vor uita la tine și dacă ai un singur cos! Dar dacă vrei sa nu se vadă poți sa dai în acea zona cu puțin fond de ten ☺
Sper ca te-am ajutat☺☺
Funda?

| Emadx a răspuns:

Hei! Da-l cu puțin fond de ten în aceea zona ☺
Sper ca ți-am fost de folos! Funda?