| MamaMiaaa a întrebat:

De ce baietii sunt prosti? Adica aia de pe strada sunt unii care daca ai pantaloni mai scurti te iau de fund. De ce sunt asa nesimtiti?

19 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Uite, nu sunt toti baietii asa. nu-i incadra pe toti intr-o singura categorie. Unii sunt nesimtiti si cocalari. Doar atat stiu sa faca, atat ii duce capul.

| hSh3ad a răspuns:

Depinde de cei 7 ani de acasă.
Fiecare băiat și fată diferă în comportament.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Pt ca asa ia educat parintii lor. Auzi da' voi cand va imbracati provocator de ce va mai mirati ca sunteti violate?

| Satanique a răspuns:

Pentru ca lumea ar fi extrem de plictisitoare fara nesimtiti sau retarzi... Funda sau vot Pls?

| Demonull a răspuns:

Nu este problema nimanui cum se imbraca X.Sincer,eu am fost in mai multe tari, si am vazut si acolo fete cu blugii pana sub fund maieuri decoltate s.a insă nu am auzit fluieraturi din urma lor si alte expresii care din pacate sunt specifice majoritatea golanasilor din Romania.Mentalitatea este proasta,traiul este prost, socitatea este proasta, totul merge prost deci si acei macho de pe strada sunt prosti, dar nu toti. deci nu mai generaliza, si cand mai observi gesturi din astea (maimutoi in calduri)poti rezolva cu o palma peste fata si doua-trei vorbe taioase si te asigur ca acel specimen te va evita.

| Vibrations a răspuns:

Dacă v-ați îmbrăca și voi fetele mai decent poate nu ar mai avea un astfel de comportament. E normal să te prindă de fund când tu porti haine mulate sau fustițe care nu acoperă nici jumătate din buci. Wake up women!

| Betty18 a răspuns (pentru Vibrations):

Mie mi se pare un gest urat de taran needucat si disperat. Cu ce drept o atingi pe fata? Fiecare se imbraca cum vrea. Pantalonii scurti nu sunt vulgari, daca acopera posteriorul...pe caldura asta cum naiba ai vrea sa ne imbracam? raised eyebrows NU am patit pentru ca nu sunt cu decolteurile si bucile la vedere, dar asta nu inseamna ca nu port pantaloni scurti sau rochii.

| MamaMiaaa explică (pentru Vibrations):

Aveam pantaloni care imi acopereau fundul. nu la ce va ganditi voi

| PriNcEoFRoMaNiA a răspuns (pentru MamaMiaaa):

Esti pff si du-te undeva!(Scuze ca nu pot folosi cuvintele alea da imi blockeaza TPU contul)

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Pai daca ai curu' sexy normal ca asa fachee hee
le ridici nivelul de trai si de aceea laughing

| LikeACandyxD a răspuns:

Sunt foarte nesimtiti unii big grin Sunt distrusi oh go on

| quiX18 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa termini cu stereotipurile astea.Cum ar fi sa zic eu acum,, toate fetele sunt curve", ce ai zice? Totul depinde de fiecare in parte, de cultura, de cei 7 ani de acasa, de caracter si cum a influentat societatea asupra comportamentului.

| Andradutsa a răspuns (pentru quiX18):

Bine punctat happy

| Betty18 a răspuns (pentru quiX18):

Nu au cei 7 ani de acasa si sunt si niste disperati. Desigur daca pantalonii erau PREA scurti ai meritat-o.

| PriNcEoFRoMaNiA a răspuns:

Stai sa-ti explic noi suntem prosti nu pai normal ca te iau de fund le place! Tu ce? mea ai!

| deluurs1 a răspuns:

Este o diferenta intre a fi nesimtit sau pervers...

| Andreea2209 a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii din ziua de aziwinkingnu ai ce sa le faci. Dar nu sunt toti asa.

| MasterNEO a răspuns:

Daca nu va imbracati cum trebuie zici ca sunteti animatoare

| Chups_Chupaa_1991 a răspuns:

Pentru ca nu se pot abtine ..adika daca chiar fata e sexy n-ai ce sa faci... dale peste fatalaughing)