| AmyRain a întrebat:

Va rog ceva ce as putea face pentru a opri caderea parului. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LarisaViviana a răspuns:

Ea are un par de invidiat eu cred ca masca ei e cea mai buna http://www.perfecte.ro/......-face.html

2 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Iti pot sugera cateva tratamente naturiste pentru a opri caderea parului pe care le gasesti aici http://blog.jorjette.ro/cosmetica-naturista-ingrijirea-parului/
Ai vreo cateva, deci ai de unde sa alegi.

| Mendard81 a răspuns:

Pai sunt niste tratemente care le poti face in casa fara cheltuieli, doar trebuie sa te interesezi. Pe internet sunt foarte multe variante ca de exemplu:

-tratemente cu miere
-tratemente cu galbenus de ou
-tratemente cu scortisoara

Si multe altele. Ca sa stii in general este normal ca circa 80 de fire sa cada pe zi. Sper ca te-am ajutat.