| Shukacu a întrebat:

Varsta 15 ani. Daca ma masturbez de 1 la 1-2 saptamana are vreun efect negativ/pozitiv? dar de multe ori odata la 1 luna dar nu va ganditi la laba ca nu fac laba...doar simt cv... un fel de orgasm 3-10 sec cv de gen nu stiu cum sa ma expriim.
Vreau serozitate! mersi pentru restul care mi-au rasp la cealalta categorie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice abuz te condamna la izolare, teama de a socializa, dependenta, distrugerea din punct de vedere moral si psihic, punct!