| Shukacu a întrebat:

Varsta 15 ani. Daca ma masturbez de 1 la 1-2 saptamana are vreun efect negativ/pozitiv? dar de multe ori odata la 1 luna dar nu va ganditi la laba ca nu fac laba...doar simt cv.
Ce imi recomandati sa ma pot lasa happy FUNDA!

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu una ma masturbez nonstop si n-am patit nimiclove struck

| T4ny4 a răspuns:

Dc sa te lasi? E ceva normal.E ok sa te mai descarci din cand in cand.Ar fi mult mai ok daca l-ai duce procesul pana la capatwinking

| nighter a răspuns:

E ceva normal, nu cred ca exagerezi cu asta.

| SexGirl1921 a răspuns:

Sa inteleg ca te bate gandul la un self pleasure.pai go one, nu vad problema, dar ai grija fiindca te voi obisnui si iti vei dori in ce in ce mai mult.parerea mea