| AnnaAnax a întrebat:

Sunt foarte slaba si nu ma ingras deloc, mananc orice. Ce pot sa fac sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LarisaStanciuu a răspuns:

Poate ai anorexie, thinking
incearca sa nu faci sport happy
Si mananca cat mai multe prajeli, dar sa nu exagerezi straight face

| AnnaAnax explică (pentru LarisaStanciuu):

Nu fac deloc sport, si da, mananc multe prajeli

| FatalScream a răspuns:

Da,poate ai anorexie,in fine, incearca sa mananci nu stiu ceva diferit, ceva ce crezi tu ca au o cantitate un pic mai mare de grasimi, nu stiu ce sa zic, eu daca as fi in locul tau as avea grija sa consult un medic care sa ma ajute, acum eu sper sa obti tot ce iti doresti tu :*

| razvanrux a răspuns:

Pai... mananca mult seara (de preverat pe la 12 noaptea sa stai treaza) si atunci sa mananci pizza, shaorma, etc. si sa te culci dupa maxim 5 minute. La mine merge happy.