| Warden99 a întrebat:

A incercat cineva sa faca salata de boeuf cu carne prajita si nu fiarta?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU am încercat, dar nu are de ce să nu fie bună.

În schimb, am preparat salată de boeuf în alte "variante" : cu salam/cârnaţ, cu ton, cu carne de vită, cu bacon, etc.
Toate au fost foarte gustoase!

Deci, sunt convins că şi cea propusă de tine va fi bună happy

Toate cele bune.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, nu, in general se fierbe carnea. Daca nu ai timp sa o fierbi, o poti inlocui foarte usor cu parizer taiate cubulete. Iese tare delicioasa salata boeuf!

| epurasu a răspuns:

Fiarta este varianta cea mai buna!

| nyko98765 a răspuns:

Nu dar eu iti recomand sa fierbi carnea iese foarte gustoasa happy
pofta buna happy