| ubox7007 a întrebat:

imi puteti da niste retete care sa contina: mazare, linte, fasole, orez, spanac. Nu imi trebuie o reteta care sa le contina pe toate, imi trebuie retete individuale, daca as putea combina una cu alta, ar fi minunat, dar nu e neaparat. Sau daca puteti sa imi dati un site unde sa gasesc retete fara carne si in general fara ulei, pe cat se poate. Retetele sa fie simple, caci eu de abia invat sa gatesc.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Uite aici http://www.reteteculinare.ro/mixer-ingrediente/
Selectezi alimentele amintite, apoi clic pe afiseaza rezultate.Vei avea retete cu alimentele selectate.